Zaznacz stronę

AKTUALNOŚCI

Mistrzostwa UO w Tenisie Stołowym 2018

Mistrzostwa UO w Wyciskaniu Sztangi Leżąc i Wielokrotnym Wyciskaniu Sztangi 2018

Mistrzostwa UO w Wyciskaniu Sztangi Leżąc i Wielokrotnym Wyciskaniu Sztangi 22.05.2018

Zawodnicy wzięli udział w następujących kategoriach:
– Wyciskanie sztangi leżąc mężczyzn
– Wielokrotne wyciskanie sztangi mężczyzn
– Wielokrotne wyciskanie sztangi kobiet

Zwycięzcy poszczególnych kategorii:
Wielokrotne wyciskanie sztangi kobiet
1. Agnieszka Smiatek (87 x 20 kg)
2. Paulina Porada (47 x 20 kg)
3. Justyna Duda (25 x 20 kg)

Wielokrotne wyciskanie sztangi leżąc mężczyzn
1. Denis Piekaruś (48 x 55 kg)
2. Nazar Ożga (48 x 55 kg)
3. Patryk Szatan (47 x 55 kg)

Wyciskanie sztangi leżąc
1. Marcin Kuznik (170 kg)
2. Serhii Monastyrskyi (125 kg)
3. Nazar Ożga (125 kg)

Mistrzostwa UO w Pływaniu 2018

MISTRZOSTWA UNIWERSYTETU OPOLSKIEGO W PŁYWANIU

16.05.2018

 

STYL GRZBIETOWY KOBIET/50 M/

 

I MIEJSCE NATALIA OSADCZUK 00:40:21

II MIEJSCE KATARZYNA RYNDAK 00:54:58

III MIEJSCE WIKTORIA CYFKA 00:58:60

 

 

STYL GRZBIETOWY MĘŻCZYZN/50 M/

 

IMIEJSCE MAREK MISZ 00:41:01

II MIEJSCE KAMIL BADURA 00:45:41

III MIEJSCE STANISŁAW SZEWERDA 1:18:65

 

STYL DOWOLNY KOBIET/50 M/

 

I MIEJSCE NATALIA OSADCZUK 00:37:83

II MIEJSCE KARINA CZERKAWSKA 00:42:39

III MIEJSCE IZABELA CZARNOCKA 00:43:77

 

STYL DOWOLNY MĘŻCZYZN/50 M/

 

I MIEJSCE KAMIL BADURA 00:33:93

II MIEJSCE MAREK MISZ 00:35:24

III MIEJSCE TOMASZ KUSAL 00:36:59

 

STYL KLASYCZNY KOBIET/50 M/

 

I MIEJSCE ANASTAZJA LEWCZUK 1:24:07

II MIEJSCE KATARZYNA RYNDAK 1:43:70

 

STYL KLASYCZNY MĘŻCZYZN/50 M/

 

I MIEJSCE ADAM KALSZ 00:55:31

II MIEJSCE IVAN GORSKYKH 1:00:88

III MIEJSCE GRZEGORZ REISENBUCHER 1:02:76

 

STYL MOTYLKOWY KOBIET /25 M/

 

I MIEJSCE NATALIA OSADCZUK 00:19:13

II MIEJSCE KATARZYNA RYNDAK 00:26:26

 

STYL MOTYLKOWY MĘŻCZYZN /50 M/

 

I MIEJSCE KAMIL BADURA 00:43:85

 

STARTOWAŁO 28 ZAWODNIKÓW I ZAWODNICZEK

Wyniki Mistrzostw Uniwersytetu Opolskiego w Tenisie Stołowym amatorów (15.05.2018r.)

Singiel Kobiet:

I msc  Augustyniak Anna

II msc  Wencel Milena

III msc  Duraj Paulina

IV msc  Boron Paulina

 

Singiel Mężczyzn:

I msc  Kuchta Paweł

II msc  Jakimiak Roman

III msc  Błażytko Marcin

IV msc  Oekman Piotr

 

Miskty:

I msc  Augustyniak A. – Jakimiak R.

II msc  Wencel M. – Kuchta P.

III msc  Hanczyn E. – Rzotki P.

IV msc  Boron P. – Ochman P.

 

 

AZS UNI OPOLE Akademickimi Mistrzyniami Polski!!!

Nasze siatkarki zdobył dwa złote medale na Akademickich Mistrzostwach Polski. Okazały się najlepsze w klasyfikacji generalnej oraz wśród uniwersytetów!!!

Turystyka rowerowa i kajakowo-rowerowa

UWAGA STUDENCI SEKCJI PIŁKI NOŻNEJ!

Od 10 kwietnia zajęcia z piłki nożnej odbywać się będą na boisku “Orlik” na kampusie uczelni o godz. 14.30-16.00.

Eliminacje Akademickich Mistrzostw Polski. Zwycięstwo zespołu AZS Uniwersytetu Opolskiego nad drużyną AZS PO 74:51 /27.03.2018/

 ”Spalamy kalorie na wiosnę”

Zapraszam wszystkich studentów i pracowników Uniwersytetu Opolskiego do wspólnej rywalizacji po hasłem ” Spalamy kalorie na wiosnę”. Wystarczy, że zarejestrujesz każdy twój trening na endomondo

Osoby które spalą najwięcej kalorii w okresie od 21.03.2018-30.05.2018, zostaną uhonorowane nagrodami rzeczowymi przez Studium Wychowania Fizycznego i Sportu UO. Rozstrzygnięcie konkursu 1.06.2018

http://www.endomondo.com/challenges/36268529

Akademickie Mistrzostwa Polski w Badmintonie półfinały /Opole 2018/

Wyniki
I miejsce – Uniwersytet Opolski
II miejsce – Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu
III miejsce – Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie

Streetball UO 2018

Mistrzostwa UO Streetball 2018. KATEGORIA MĘŻCZYZN: I miejsce – BEZ NAZWY, II miejsce – UO STARS TEAM, III miejsce – BEZ TRÓJEK, KATEGORIA KOBIET: I miejsce – CHICAGO GIRLS, II miejsce – THE BLOCH.

 

Sekcje sportowe AZS 

Badminton Poniedziałek : 19.30-21.00

Środa : 19.30-21.00

mgr Henryk Hołodnik Sala gimnastyczna UO
Kulturystyka Czwartek :19.30-21.00 mgr Jacek Cieśliński Siłownia UO
Piłka siatkowa mężczyzn Czwartek :18.00-19.30 mgr Marcin Dubiel Sala gimnastyczna UO
Koszykówka mężczyzn Czwartek :19.30-21.00 dr Jacek Taborski Sala gimnastyczna UO
Koszykówka kobiet Wtorek : 19.30-21.00 dr Jacek Taborski Sala gimnastyczna UO
Piłka nożna mężczyzn Wtorek :16.30-18.00 mgr Jacek Cieśliński Sala gimnastyczna WSD
Piłka nożna kobiet Czwartek :16.30-18.00 mgr M. Miga Sala gimnastyczna WSD
Tenis stołowy Wtorek :18.00-19.30 mgr Wojciech Marcinkowski Sala gimnastyczna UO
Ju Jitsu Czwartek : 16.30-18.00 Wojciech Goleński Sala gimnastyczna UO
Aerobik Środa : 18.00-19.30 mgr Ewa Dachnowska Studenckie Centrum Kultury, sala taneczna

Dyżury zastępcy Kierownika SWFiS

mgr Mariusz Pająk

Wtorek  godz. 10:30-12:00

 

Witryna, którą obecnie przeglądasz, wykorzystuje pliki cookies w celu poprawnej realizacji dostarczanych usług i informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych. Więcej informacji >>

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close