Zaznacz stronę

ZAPISY

Zapisy będą prowadzone dla studentów poprzez rejestrację internetową /https://usosweb.uni.opole.pl 

https://usosweb.uni.opole.pl/kontroler.php?_action=news/default

Zapisy w dniach od 1.10-3.10.2018 od godz. 8.00. korekta zapisów od 4-7.10.2018. Rozpoczęcie zajęć dydaktycznych od czwartku 4.10.2018

PLAN 2018 2019

Studenci posiadający zwolnienia lekarskie proszeni są o zapisywanie się na grupę gier umysłowych.

WYKAZ DYSCYPLIN

WYCHOWANIE   FIZYCZNE                

Propozycje   programowe
  • Piłka koszykowa koedukacja
  • Piłka siatkowa kobiet i koedukacja
  • Badminton
  • Piłka nożna halowa mężczyzn
  • Łyżwiarstwo
  • Aerobik
  • Kulturystyka
  • Pilates
  • Taniec towarzyski
  • Tenis stołowy
  • Zumba
  • Pływanie
  • Turystyka rowerowa
  • Turystyka nizinna
  • Powersport – ćwiczenia wytrzymałościowe
  • Jogging

 

UWAGA !!!

 Zapisy będą prowadzone dla studentów poprzez rejestrację internetową. Zapisy w dniach od 1.10-3.10.2018 od godz. 8.00. korekta zapisów od 4-7.10.2018. Rozpoczęcie zajęć dydaktycznych od czwartku 4.10.2018. Szczegóły na stronie internetowej  SWFiS ( www.sport.uni.opole.pl ).

 

Wymienione powyżej formy zając prowadzone są na obiektach własnych, wynajętych oraz w terenie.
Na obiektach Uniwersytetu Opolskiego (pl. Staszica 1) odbywają się zajęcia w następujących specjalnościach: piłka siatkowa kobiet i mężczyzn, piłka koszykowa, badminton, aerobic, kulturystyka, taniec towarzyski, tenis stołowy, zumba, powersport.
W terenie odbywają się wszystkie formy turystyki:piesza nizinna, rowerowa.
Na obiektach wynajmowanych realizujemy specjalności: piłka nożna halowa – sala sportowa Wydziału Teologicznego (ul. Drzymały 1 a), łyżwiarstwo – Lodowisko „Toropol” (ul. Barlickiego 13), pływanie – Kryta Pływalnia „Akwarium” (ul. Ozimska 48 b),

Sekcje sportowe AZS

 

BadmintonPoniedziałek   19.30-21.00

Środa    18.00-19.30

mgr Henryk HołodnikSala gimnastyczna UO
KulturystykaCzwartek   19.30-21.00mgr Jacek CieślińskiSiłownia UO
Piłka siatkowa mężczyznWtorek   16.30-18.00

Czwartek   19.30-20.00

mgr Marcin DubielSala gimnastyczna UO
Piłka siatkowa kobietCzwartek   18.00-19.30mgr Marcin DubielSala gimnastyczna UO
Koszykówka mężczyznŚroda   19.30-21.00dr Jacek TaborskiSala gimnastyczna UO
Koszykówka kobietWtorek    18.00-19.30dr Jacek TaborskiSala gimnastyczna UO
Piłka nożna mężczyznWtorek    16.30-18.00mgr Tomasz BardjanSala gimnastyczna WSD
Piłka nożna kobietCzwartek    16.30-18.00mgr Maciej MigaSala gimnastyczna WSD
Tenis stołowyWtorek    19.30-21.00mgr Jan EsterowiczSala gimnastyczna UO
ZumbaŚroda   19.00-20.30Mgr Marta ZdzujStudenckie Centrum Kultury, sala taneczna

Witryna, którą obecnie przeglądasz, wykorzystuje pliki cookies w celu poprawnej realizacji dostarczanych usług i informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych. Więcej informacji >>

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close