Zaznacz stronę

PLANY ZAJĘĆ /semestr zimowy/ rok akademicki 2017-2018

Uwaga!!!

Zajęcia z łyżwiarstwa odbywać się będą we wtorki w godzinach 7.30 – 9.00 na lodowisku Toropol w Opolu ul. Barlickiego.

Terminy wyjść grup z Turystyki Nizinnej (semestr zimowy )

Grupa 1,2,3

14.10.2017 godz. 10 ul. Oleska Biedronka- parking (bilet MZK )

15.10.2017 godz. 10 ul. Oleska Stadion Odra – parking

Grupa 4,5,6

21.10.2017 godz. 8:30 hol dworca Głównego bilet Opole – Szydłów kierunek Nysa.   Szydłów – Opole 

22.10.2017 godz. 10 ul. Oleska Stadion Odra – parking (bilet MZK i drobne na wejście do skansenu)

Grupa 1,2,3

28.10.2017 godz. 10 ul. Oleska Biedronka – parking (bilet MZK )

29.10.2017  godz. 10 ul. Oleska Stadion Odra – parking (bilet MZK i drobne na wejście do skansenu)

Grupa 4,5,6

4.11.2017  godz. 8:30 hol dworca Głównego bilet Opole – Szydłów kierunek Nysa. Szydłów – Opole 

5.11.2017 godz. 10 ul. Oleska Stadion Odra – parking

UWAGA ! Likwidacja grup z W-F:

  • Piłka Siatkowa – Piątek  10.00-11.30

  • Powersport – Czwartek 13.30-15.00

  • Łyżwy -Poniedziałek   7.30-9.00 i 9.00-10.30

  • Taniec towarzyski – czwartek 14.30-16.00

  • Koszykówka Koed. – Poniedziałek    13.30-15.00

Wszystkich studentów zapisanych do tych grup prosimy o pilny kontakt ze Studium Wychowania Fizycznego i Sport

Plan zajęć 2017-2018

Legenda do planu /do pobrania/

Legenda do planu

JC     – mgr J. Cieśliński

ED     – mgr E. Dachnowska

MD   – mgr M. Dubiel

HH    – mgr H. Hołodnik

AM   – mgr A. Morand

WM  – mgr W. Marcinkowski

KN    – mgr K. Nawarecka

MP    – mgr M. Pająk

ZZ     – mgr Z. Zagórowski

MZ    – mgr M. Zdzuj

PF     – mgr P. Fogel

JT     – dr J.Taborski

MM   – mgr M. Miga

WG   – mgr W. Goleński

Wychowanie fizyczne dla studentów Studiów Niestacjonarnych I go stopnia / do pobrania/

Wychowanie fizyczne dla studentów Studiów Niestacjonarnych I go stopnia

 Terminy zajęć ( dla wszystkich kierunków za wyjątkiem Psychologii ) :

  1. 19.11.2017 ( Niedziela ), godz. 8.00 – 11.15
  2. 03.12.2017 ( Niedziela ), godz. 8.00 – 11.15
  3. 17.12.2017 ( Niedziela ), godz. 8.00 – 11.15
  4. 14.01.2017 ( Niedziela ), godz.8.00 – 11.15
  5. 21.01.2017 ( Niedziela ), godz. 8.00 – 9.30

Zapisy na zajęcia realizowane będą przez system USOS w terminie 13 -17.11. 2017r.

Terminy zajęć ( tylko dla studentów Psychologii ) :

  1. 04.11.2017 ( Sobota ), godz.8.00 – 11.15
  2. 25.11.2017 ( Sobota ), godz.8.00 – 11.15
  3. 09.12.2017 ( Sobota ), godz.8.00 – 11.15
  4. 13.01.2017 ( Sobota ), godz.8.00 – 11.15
  5. 20.01.2017 ( Sobota ), godz.8.00 – 9.30

Zapisy na zajęcia realizowane będą przez system USOS w terminie 27.10 – 03.11.2017.

Sekcje sportowe AZS

 

Badminton Poniedziałek : 19.30-21.00

Środa : 19.30-21.00

mgr Henryk Hołodnik Sala gimnastyczna UO
Kulturystyka Czwartek :19.30-21.00 mgr Jacek Cieśliński Siłownia UO
Piłka siatkowa mężczyzn Czwartek :18.00-19.30 mgr Marcin Dubiel Sala gimnastyczna UO
Koszykówka mężczyzn Czwartek :19.30-21.00 dr Jacek Taborski Sala gimnastyczna UO
Koszykówka kobiet Wtorek : 19.30-21.00 dr Jacek Taborski Sala gimnastyczna UO
Piłka nożna mężczyzn Wtorek :16.30-18.00 mgr Jacek Cieśliński Sala gimnastyczna WSD
Piłka nożna kobiet Czwartek :16.00-17.30 mgr Jacek Cieśliński Sala gimnastyczna WSD
Tenis stołowy Wtorek :18.00-19.30 mgr Wojciech Marcinkowski Sala gimnastyczna UO
Ju Jitsu Czwartek : 16.30-18.00 Wojciech Goleński Sala gimnastyczna UO
Aerobik Środa : 18.00-19.30 mgr Marta Zdzuj Studenckie Centrum Kultury, sala taneczna

 

Rozklad zajec 2017-2018

 

 

 

Witryna, którą obecnie przeglądasz, wykorzystuje pliki cookies w celu poprawnej realizacji dostarczanych usług i informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych. Więcej informacji >>

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close