Zaznacz stronę

Pływanie – dla początkujących

Pływanie Pływanie

Pływanie – dla zaawansowanych

Grupy – koedukacja, 22 osób w grupie
Sprzęt – strój pływacki, czepek pływacki, okulary do pływania, klapki, ręcznik, mydło.
Czas trwania – 30 godzin ( 1 x w tygodniu)
Miejsce – Kryta Pływalnia „Akwarium” ul. Ozimska 48 b. Zajęcia przeznaczone są dla osób chcących zdobyć umiejętność pływania lub ją doskonalić w poszczególnych stylach.
W zajęciach nie mogą uczestniczyć osoby posiadające schorzenia skórne, układu krążenia i oddychania oraz schorzenia nerek.
Kwalifikacji do grup dokonują prowadzący na pierwszych zajęciach.

Pływanie

 

XI MISTRZOSTWA UNIWERSYTETU OPOLSKIEGO

W PŁYWANIU  2015/16                        Opole, 18.05.2016

XI MISTRZOSTWA UNIWERSYTETU OPOLSKIEGOXI MISTRZOSTWA UNIWERSYTETU OPOLSKIEGO 

WYNIKI 

STYL GRZBIETOWY

MĘŻCZYŹNI /50 m/

I miejsce       Adrian Taborski    /0:34:23/           II HISTORIA

II miejsce      Piotr Kuropatnicki      /0:42:67/   I CHEMIA

III miejsce     Kamil Badura   /0:43:04/           I PRAWO

IV miejsce     Michał Szymczak    /0:54:08/     I PRAWO

STYL GRZBIETOWY

KOBIETY /50 m/

I miejsce       Paulina Kaszczyszyn  /0:42:12/     I PRAWO

II miejsce      Kinga Warzycha / 0:42:47/      I PSYCHOLOGIA

ex aequo

III miejsce     Ola głowacka /0:43:03/  I PRAWO

III miejsce     Paulina Szczepaniak  /0:43:03/     I PMDWP

IV miejsce     Kasia Havnilova    /1:10:08/

STYL DOWOLNY

MĘŻCZYŹNI /50 m/

I miejsce       Łukasz Wiekiera    /0:28:21/           I PRAWO

II miejsce      Mark Morozov      /0:29:38/                  I EKONOMIA

III miejsce     Adrian Taborski  /0:29:84/           II HISTORIA

IV miejsce     Bartosz Żmuda   /0:31:57/           I BTL

/STARTOWAŁO 11 ZAWODNIKÓW/

STYL DOWOLNY

KOBIETY /50 m/

I miejsce       Paulina Kaszczyszyn  /0:34:95/     I PRAWO

II miejsce      Aleksanadra Szpryngiel  / 0:35:67/      III INF

III miejsce     Ewelina Rak  /0:36:18/                 I BTI

IV miejsce     Kinga Warzycha / 0:37:91/      I PSYCHOLOGIA.

STYL KLASYCZNY

MĘŻCZYŹNI /50 m/

I miejsce       Bartosz Żmuda    /0:42:32/           I BTL

II miejsce      Patryk Kozoł      /0:42:59/         I PSYCHOLOGIA

III miejsce     Michał Resiak  /0:46:83/             I EKONOMIA

IV miejsce     Mark Morozov      /0:48:70/                  I EKONOMIA

STYL KLASYCZNY

KOBIETY /50 m/

I miejsce       Julia Binek  /0:45:24/                              I BIO.

II miejsce      Alicja Gajęcka /0:47:52/                         I BIO.

III miejsce     Aleksanadra Szpryngiel  / 0:47:77/        III INF

IV miejsce     Weronika Krawczyk  / 1:08:39/                      I PRAWO

STYL MOTYLKOWY

MĘŻCZYŹNI /50 m/

I miejsce       Adrian Taborski    /0:38:15/           II HISTORIA

II miejsce      Mark Morozov      /0:38:49/                  I EKONOMIA

III miejsce     Patryk Kozoł      /0:41:93/         I PSYCHOLOGIA

STYL MOTYLKOWY

KOBIETY /50 m/

I miejsce       Ewelina Rak  /0:43:87/                 I BTI

II miejsce      Aleksanadra Szpryngiel  / 0:45:39/      III INF

III miejsce     Paulina Kaszczyszyn  /0:47:21/     I PRAWO 

 

Organizatorzy: mgr Katarzyna Nawarecka                           Opole, 18.05.2016

mgr Wojciech Marcinkowski

dr Jacek Taborski

Witryna, którą obecnie przeglądasz, wykorzystuje pliki cookies w celu poprawnej realizacji dostarczanych usług i informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych. Więcej informacji >>

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close